LAIFORMAAT TRÜKISED
Roll-up / X-bänner

Võimalikud mõõtmed:

800/850/1000/1200/1500 x 2000mm.

Roll-up võib olla ühe- või kahepoolne.

Hea hinnaga kvaliteetne konstruktsioon kahe tugijalaga. Vastupidav alumiiniumkonstruktsioon ja mehhanism. Trükis kinnitatakse pealt klikisüsteemiga ja liimitakse alt. Võimalik paigaldada taustvalgus. Graafika on trükitud PP või pvc bännerile.

Komplektiga on kaasas hoiu- ja kandekott.

Graafika on võimalik asendada olemasoleva kujundusega!

X-bänner

  • 60x160mm
  • 80x180mm
  • 120x1200mm

Konstruktsiooni detailid on valmistatud alumiiniumist, plastikust ja klaaskiust. Graafika trükitakse PP- või PVC-bännerile ja kinnitatakse konstruktsioonile aasade abil.

Võrreldes roll-up-bänneriga on X-bänner ökonoomsem variant. Komplekti kuulub hoiu- ja kandekott.

PVC-bänner

PVC-bänner on niiskuskindel ning kõrge ja madala temperatuuri suhtes vastupidav materjal välis- ja siseruumides kasutamiseks.

PVC-bänner riputatakse peamiselt aasadega raamile.

Fototsoonide jaoks tehakse konstruktsioonile tõmbamiseks üla- ja allapoole tunnelid (taskud). Bänneri trükkimiseks kasutame kvaliteetset materjali tihedusega 450g/m2 (Frontlit).

Võrgust bänner on poolläbipaistev materjal. Võrku kasutatakse sageli välitingimustes, kuna materjali struktuur lahtrite kujul aitab vähendada tuulest tingitud pundumist, mis väldib konstruktsiooni purunemist.

Pressseina / Fotoseina

Pressseina või fotoseina kasutatakse üritustel, pildistamiseks ja video filmimiseks.

Konstruktsioon on valmistatud kroomitud terastorust, graafika on trükitud pvc-bännerile. Trükis on pingutatud konstruktsioonile, millel on tunnelid üleval ja all. Struktuuriga on kaasas kott hoiustamiseks ja transpordiks.

Struktuur on reguleeritav:

laius 1750-3000mm, kõrgus 1000-2400mm.

Konstruktsiooni on võimalik rentida (ainult koos monteerimise ja demonteerimisega).

Plakatid

Plakatid või postrid on A4, A3, A2, A1 või A0 formaadis lehed, mis on ühepoolselt trükitud. Plakateid paigutatakse tavaliselt kõige käidavamatesse kohtadesse, jaemüügipunktidesse, kontoritesse, hotellide fuajeedesse, kinodesse ja meditsiinikeskustesse, klubidesse ja muudesse kohtadesse.

Suuremõõtmeliste plakatite (A2, A1, A0) trükkimine toimub suurformaatprinteriga (vt suurformaatprintimine). Paberi tihedus 150-200g/m2.

A4 ja A3 plakatid trükitakse laserprinteriga.