KLEEBISREKLAAMID
Kleebised / Sildid

Kõige populaarsem kleebiste tüüp – etiketid, toodete, kaupade, pakendite märgistamine. Trükitud isekleepuvale vinüülile.

Kleebise kuju ja suurus võib olla mis tahes kujuga ja suurusega. Saate valida valge või läbipaistva kile vahel, mille viimistlus on matt või läikiv. Kleebised on niiskuskindlad.

Kui kleebised puutuvad kokku agressiivsete mõjudega (nt kemikaalid, harjad), soovitame kleebised lamineerida. Lamineerimine on trükise katmine õhukese läbipaistva kaitsekilega. Lamineerimine kaitseb kiire pleekimise eest, kaitseb trükist kriimustuste ja kemikaalide eest.

Kleebiseid saab soovi korral kohandada. Näiteks merekonteinerite, agressiivse keskkonna suhtes vastupidavate või peegeldavate kleebiste jaoks.

Saatke meile päring ja me leiame teile sobiva lahenduse.

Pakume ka kleebiseid autodele, vaateakendele ja muudele pindadele (vt menüü teisi jaotisi).

Vaate akende kiletamine

Vaateakende kleepimine on üks populaarsemaid teenuseid. Aknakleebised aitavad suurendada kaupluse, ettevõtte äratuntavust ja külastatavust.

Klaasil oleva graafika saab paigutada klaasi välimisele poolele või sisemisele.

Lisaks vitriinidele pakume erinevaid lahendusi ka ustele, seintele, põrandatele ja kontoritele. Sõltuvalt teie eesmärkidest leiame teile parima lahenduse.

Erinevaks otstarbeks mõeldud isekleepuvaid kilesid on palju erinevaid. Särav reklaam vaateaknal, logo ja kontaktid uksel, graafika seintel, hoiatavad kleebised põrandal, privaatsus kontoris, kaitse tugeva päikesevalguse eest – tihti kombineerime erinevaid materjale ühes tellimuses, et saavutada parim tulemus.

Autokleebised

Auto kleebised

Autode ja muude sõidukite jaoks kasutatakse autokilet. Samuti kasutatakse õhukanaliga autokilet sageli keeruliste ja kumerate pindade, näiteks konteinerite, kiivrite ja muu jaoks.

Autovinüül võib olla värvitud monotoonselt või trükitud, viimane on tingimata kaetud spetsiaalse autolaminaadiga. Saadaval on ka mitmesuguste värvi- ja tekstuuriefektidega autokatteid.

Valikuga saate tutvuda meie kontoris eelneval kokkuleppel.

Magnetkleebised

Magnetkleebiseid kasutatakse metallpindadel.

Kleebised trükitakse vinüülkilele, kaetakse spetsiaalse laminaadiga (seda tehakse kleebise kaitsmiseks välismõjude eest) ja kantakse seejärel magnetile või prinditakse otse magnetlindile.

Pakume sirge kujuga magnetkleebiseid.