TRÜKISED (DIGITAALTRÜKK)
Visiitkaardid / Plastkaardid

Visiitkaardid

Visiitkaartide standardsuurus on 90x50mm või 85x55mm. Mittestandardse suurusega visiitkaardid on vähem levinud.

Visiitkaardid trükitakse 300-350g/m2 paberile või spetsiaalsele papile tihedusega 300g/m2.

Lamineerimine annab trükisele viimistletud välimuse ja lisab vastupidavust. Meie valikus matt, läikiv või pehme puudutusega (samet) lamineerimine. Visiitkaardid võivad olla ümardatud servadega.

Plastkaardid

Plastkaardid sobivad püsivaks kasutamiseks. Näiteks kliendikaardina, klubi liikme, sooduskaardina, mis väljastatakse ürituse ajaks ja mida saab kasutada korduvalt.

Flaierid / Voldikud

Flaierid ja voldikud on teatud tüüpi infomaterjal. Standardsuurused A6, A65, A5, A4. Need võivad olla ühepoolsed või kahepoolsed. Särav, värviline ja dünaamiline reklaam, mille eesmärk on teenuste või kaupade reklaamimine. Flaierite ja voldikute trükkimiseks kasutame mati või läikiva viimistlusega kaetud paberit tihedusega 150-170gr/m2. Soovi korral võite kasutada ka väiksema või suurema tihedusega paberit.

Hind sõltub suurusest, paberi kaalust, tiraažist ja värvilahendusest.

Brošüürid / Kataloogid

Brošüürid ja kataloogid on veel ühte tüüpi infomaterjalid. Brošüür on väike 4-leheküljeline või enama leheküljega raamat, mis võimaldab paigutada rohkem teavet kui flaierid või voldikud. Levinumad kokkuvolditud suurused on A5 ja A4.

Pakume kahte tüüpi köidet:

1.Spiraalköide

Lehekülgede arv 8 kuni 60. Kõige sagedamini kasutatakse sisemise lehe jaoks 150g/m2 paberit. Esimene ja viimane leht on tavaliselt paksem 200-250g/m2 . Võimalik on katta laminaadiga või lisada plastist kaitsekile.

2.Klamberköide

Lehtede arv 8 kuni 48. Sisemise lehe puhul kasutatakse kõige sagedamini 150g/m2 . Kaas võib olla tihedam 200-250g/m2 , mis võib olla kaetud laminaadiga. Lehtede arv peaks olema 4 kordne.

Kutsed / Kaardid / Kinkekaardid

Kutsed, kaardid, kinkekaardid on valmistatud raskemast paberist 250-350g/m2 või papist 180-350g/m2. Mõned kaardid võivad olla täiendavalt kaetud laminaadiga.

Täiendava efekti ja tekstuuri saavutamiseks võib kasutada dekoratiivset pappi. Valik pappi on saadaval meie kontoris.

Pileteid

Piletite trükkimiseks kasutatakse kaetud matti või läikivat paberit tihedusega 90–250 g/m2. Ühe- või kahepoolne must-valge või värvilahendus. Piletivorming võib olla ükskõik milline. Kõige populaarsemad formaadid on 100×70, 150×70 ja 210x98mm. Pileteid saab tellida perforeeritud joonega (ärarebitava osaga), isikustamise või nummerdamisega.

Blankettid

Blankett on bränditud paber, millele tehakse erinevaid kirjeid või trükitakse. Tavaliselt sisaldab blankett ettevõtte logo ja kontaktandmeid. Levinumad  formaadid on A5, A4.

Enamasti on tegemist ühepoolse mustvalge või värvilise trükiga. Lehtede tihedus on 80-90g/m2 . Pakume trükkimist katmata paberile, et saaksite kirjutada pastakaga. Soovi korral trükime ka kaetud matt- või läikivale paberile.

Lauarääkija

Lauarääkija – inglise keelest – lauatelk, -maja. Tõhus turundustööriist. Paigutatakse laudadele, lettidele, baarilettidele otse külastajate silme ette. Kiire ja visuaalne teabe edastamine allahindluste, uute toodete ja teenuste osas. Populaarne restoranides, kohvikutes, baarides, hotellides – kõikjal, kus on lett, külastajatele mõeldud laud või vastuvõtt.

Meilt saate tellida järgnevat tüüpi lauarääkijate trükki:

  • Kolmnurkne vertikaalne prisma. Võimaldab paigutada teavet kolmele küljele.
  • Kolmnurkne prisma horisontaalselt – “Maja”. Kõige levinum tüüp. Selline lauarääkija on stabiilsem.
  • Vaheleht plastikust lauarääkijasse. Lihtne ja soodne viis käimasolevate kampaaniate kohta käiva teabe kiireks ajakohastamiseks. Standardmõõdud A5 ja A4.

Valmistame lauarääkijaid kaetud paberist või papist tihedusega 300g/m2 . Lamineerimine (matt või läikiv) annab tootele suurema vastupidavuse. Võimalik on trükkimine disainipaberile.

Vahelehed plastikust lauarääkijatesse trükitakse kaetud paberile tihedusega 150 g/m2.

Plakatid

Plakatid või postrid on A4, A3, A2, A1 või A0 formaadis lehed, mis on ühepoolselt trükitud. Plakateid paigutatakse tavaliselt kõige käidavamatesse kohtadesse, jaemüügikohtadesse, kontoritesse, hotellide fuajeedesse, kinodesse ja meditsiinikeskustesse, klubidesse ja muudesse kohtadesse.

A4 ja A3 plakatid trükitakse laserprinteriga. Suured A2, A1, A0 plakatid trükitakse suurformaatprinteriga (vt suurformaatprintimine). Paberi tihedus on 150-200g/m2.

Diplomid

Diplom on pidulike sündmuste kohustuslik atribuut, mis tähistab sündmusi, saavutusi või diplomiomanike elu või ajaloo oluliste etappide lõpuleviimise fakti.

Diplomite valmistamisel kasutatakse paksu kaetud pabereid ja pappe. Diplomid tehakse enamasti A4 formaadis, vahel aga A3 formaadis, trükk on ühepoolne.

Kalendrid

Kalender on traditsiooniline ärikingitus, mida kingitakse tavaliselt töötajatele, äripartneritele ja klientidele. Viimastel aastatel on populaarseks muutunud perekalendrid, millel on iga kuu kohta perefoto. Kalendrite populaarsus suureneb oluliselt uue aasta pühade ajal.

Kalendreid on mitut tüüpi. Võite valida taskukalendri, lauakalendri, lauakalendri, seinakalendri, kvartalikalendri (triokalendri) või plakatikalendri.

Taskukalender

Taskukalendri esiküljel on tavaliselt ettevõtte tegevusega seotud pilt ja logo. Teisel küljel on kalendri ruudustik. Samuti on sinna paigutatud lühike teave ettevõtte ja kontaktide osas. Taskukalendri standardsuurus on 70×100 mm. Trükitakse paksule paberile või papile. Reeglina on taskukalender mõlemalt poolt lamineeritud. Taskukalendritel on tavaliselt ümarad nurgad, et see mahuks kergesti ja mugavalt märkmikusse.

Lauakalender-maja

Kalender, mille järele on igal aastal pidevalt suur nõudlus. Selline kalender mõjub tõhusalt, kuna tegemist on praktilise kontorisuveniiriga, on pidevalt töölaual ehk pideva tähelepanu tsoonis. Sellel on palju võimalusi. Kalendri aluseks on papp, mille külge kinnitatakse vedrule keritud kalendriplokk.

Ümberpööratav seinakalender

Enamasti koosneb 12 või 6 lehest ja kaanest. Sellise kalendri igal lehel on kalendriruut ja teave või pilt/foto.

Kvartalikalender

Üks kõige populaarsemaid ettevõtte kalendritüüpe. Kvartalikalendritel on palju teostusvariante – alates ühe kalendriplokiga monokalendritest kuni 3- ja 5-blokiliste kalendriteni. Kõige levinum kvartalikalendri tüüp on kolmekordne kalender, mis sisaldab teavet kolme kuu kohta ühel lehel.

Plakati kalender – on trükitud kalendriruudustikuga plakat. Tavaliselt on sellise kalendri formaat A3 kuni A0. Mittestandardse vormi plakatikalendrid näevad välja väga huvitavad ja ebatavalised.