KKK
KUIDAS VALMISTADA ETTE TRÜKIFAIL?

Kvaliteetse trükkimise ja veatu tulemuse tagamiseks soovime jagada teiega mõningaid olulisi nõudeid trükifailidele. Palun tutvuge nendega enne tellimuse esitamist:

  • Failiformaat: Palun esitage failid PDF, TIFF või AI, CDR, PSD formaadis. Need formaadid tagavad parima ühilduvuse ja säilitavad pildikvaliteedi.
  • Resolutsioon: selge ja terava kvaliteediga pildi trükkimiseks soovitame kasutada resolutsiooni vähemalt 300 dpi (dots per inch) või luua vektorfaili. Nii väldite pikseldumist ja säilitate detailid piltidel.
  • Värvimudel: Kui teie dokument sisaldab värvilisi pilte või elemente, veenduge, et need on seadistatud CMYK (tsüaan, magenta, kollane, must) režiimis. See tagab täpse värvide reprodutseerimise printimisel.
  • Lõikame ja servad: Kui valmistate dokumenti ette visiitkaartide, flaierite, väikeseformaadiliste plakatite, brošüüride, piletite ja muude väikeste formaatide ning trükitud kleebiste jaoks, arvestage kindlasti 2-3 mm varuga igast servast. Näiteks visiitkaardi suurus on 90x50mm, siis on faili valgustatud serva suurus 94x54mm. Lõike varu hõlmab faili tausta, mustreid. Kogu oluline teave ei tohiks minna üle kindla varu. Turvaliseks marginaaliks loetakse servast 4-5mm suurune sisselõige (ilma blidi arvestamata!). Näiteks 90×50 suurusel visiitkaardil on ohutu varu 85x45mm. Lubatud on normide järgi kõrvalekaldumine virna lõikamisel kuni 2mm, kahepoolsel printimisel võib kõrvalekaldumine olla ka 1-2mm, nii et kõike, mis on serva lähedal, saab lõigata. Samuti ei soovita me panna raame serva lähedale.
  • Roll-up fail peaks olema alt 30mm pikem (koos pildi tausta sisuga), see on suurus, mis läheb konstruktsiooni sisemusse mehhanismiga ühendamiseks (nähtamatu osa).
  • Kui trükitud toode sisaldab spiraalköitmist või silmuseid bänneri servade ümber, arvestage kindlasti trükifailis selle jaoks ette nähtud sisselõigetega.
  • Fondid: Kui teie dokumendis kasutatakse spetsiaalseid fonte, veenduge, et need on konverteeritud kõverateks või esitatud eraldi. Nii kuvatakse fondid trükkimisel õigesti.
  • Vektorgraafika kasutamine: Kui teil on logod või illustratsioonid, soovitame kasutada vektorformaate nagu CDR, AI, EPS. Need võimaldavad kujutist skaleerida ilma kvaliteeti kaotamata.
  • Kontrollige enne saatmist: Palun veenduge enne faili saatmist, et kõik elemendid on õigesti kuvatud ja et vead puuduvad. Soovitame teksti, pilte ja värve hoolikalt kontrollida. Kindlasti grupeerige kõik elemendid.

Loodame, et need nõuded aitavad teil ette valmistada teie ootustele vastavaid trükifaile. Kui teil on küsimusi või vajate täiendavat abi, võtke meiega julgelt ühendust.

MUL ON VAJA TRÜKIST, AGA MA EI SAA SELLEST ARU.

Te ei pea mõistma kõiki peensusi, jätke see ülesanne spetsialistidele. Võtke meiega ühendust, öelge meile, mida soovite selle tulemusel saada või näha. Valime teile sobiva lahenduse, materjale, koostame faile ja teeme kõik ära. Ning me valime isegi sõnu, et selgitada kõike teile arusaadavas vormis.

TE ASUTE KAUGEL, MUL EI OLE MUGAV SÕITA

Kõige mugavam võimalus tellimiseks on teha seda internetis. Kõik teie küsimused saab lahendada telefoni teel ja tellimuse saab teha e-posti teel. Tavapärane on väiketellimuste saatmine pakiautomaadi või kulleriga. Suuremaid tellimusi saab vormistada ka internetis, vajadusel tuleme ise kohale. Meiega on lihtne!

KOHALETOIMETAMINE

Kui teil ei ole mugav tellimust kontorist kätte saada, siis sel juhul pakume mitmeid lahendusi. Saate korraldada tellimuse saatmise pakiautomaadiga määratud aadressile või korraldada kohaletoimetamise kulleriga. Saadame tellimusi ka kulleriga. Palun teavitage valitud tellimuse kättesaamise viisist enne arve vormistamist.

MIS TOIMUB MINU FAILIGA HILJEM?

Me hoiame trükkimiseks ettevalmistatud faile meie klientide kaustades. Uuesti tellides peate meile lihtsalt meelde tuletama, millise failiga oli tegemist, ja täpsustama koguse. Kui olete tasunud trükitud faili ettevalmistamise eest ja soovite, et see teile saadetakse, kirjutage meile ja me saadame teile failid.

KUI KIIRESTI SAAB VALMISTOOTED KÄTTE?

Väikeste tellimuste puhul on standardne tootmisaeg 2-3 tööpäeva.

Suuremad tellimused täidetakse keskmiselt 7-10 tööpäeva jooksul. Oluline on märkida, et kui tootmiseks vajalikku materjali ei ole Eestis saadaval, võib tarneaeg pikeneda, sellest teavitame teid individuaalselt.

Tööde “kõrghooajal”, tavaliselt aasta lõpus ja suveperioodil, võivad ka tähtajad pikeneda. Sel ajal soovitame tellimusi esitada ja aega ette broneerida.