INTERJÖÖRI TRÜKK
Fotoklaasi

Fotoklaasi (dekoratiivklaasi) kasutatakse sisekujunduses või köögi seinapaneelina.

Sisekujunduse lahendustena kasutame karastatud klaasi OptiWhite (ilma rohelise toonita) 4 mm, suuremate mõõtmete puhul 6 mm. Graafika trükitakse kilele ja kantakse klaasi tagaküljele. Soovitame paigaldada vahetükile (väikese kaugusega seinast).

Graafikat saab muuta.

Köögipaneelid

Köögipaneelide puhul kasutame OptiWhite (rohelise toonita) 6mm klaasi, mis on enamasti paigaldatud kinnituskruvidega, mida me varjame dekoratiivkorkidega. Mõnel juhul on võimalik paigaldada ilma kruvideta, sellise paigalduse võimalikkust kontrollib mõõtmise käigus meister.

Pakume oma klientidele valikut graafikat fotode baasil. Teostame näidise konkreetse paneeli mõõtmetega. Need teenused on juba hinna sees.

Lisatasu eest pakume erinevaid teenuseid, kohapealset mõõtmist, köögipaneelide kohaletoimetamist ja paigaldamist.

Graafikat saab asendada.

Fotolõuendid

Fotolõuend on trükitud foto või pilt lõuendil (kangas), trükis on korralikult venitatud ja asetatakse 2 cm paksusele puidust alamraamile, mis on kinnitatud kiiludega (kaasas riputusaas).  Ideaalne sisekujunduseks või mälestuskingituseks tähtsa sündmuse puhul. Fotolõuendiraami ühe külje minimaalne suurus on 300 mm, ühe külje maksimaalne suurus on 1300 mm. Teine külg võib olla mitu meetrit pikk.

Pakume valikut kvaliteetseid pilte shutterstock.com fotobaasist, ostame pildi ja saadame enne printimist näite valitud lõuendi suurusele.

Fototapeedid

Sisekujunduse valikuks pakume teie kujutisega tapeeti. Aitame teil valida fotoandmebaasist kvaliteetse pildi.

Fototapeedid võivad olla paberist või isekleepuvad struktuursed vinüülid (hästi haakuva liimiga). Struktuurimustrite valikud on saadaval meie kontoris eelneval kokkuleppel. Tapeedi maksimaalne laius on 1350 mm.

Fototapeete ei kasutata mitte ainult koduses interjööris, vaid ka äripindadel.

Erikujuline toode

Lõikame ürituste jaoks välja figuure papist, kapa plastist, Viscomist või pvc-st.

Kuju või fotoraam võib lisada temaatiliselepidustusele erilise atmosfääri või anda lapsele unustamatuid emotsioone.

Fotoraamid on peamiselt valmistatud Viscomist, kapa plastist või PVC-st. Nendel raamidel on väljalõige inimeste nägude jaoks.

Suurte mõõtmete tellimisel on oluline arvestada materjali kihi suurust.